SHOEBOY'S

Značka SHOEBOY'S je jednou ze značek předního německého výrobce doplňků k péči o obuv BNS International GmbH, dříve Bergal, nico & Solitaire GmbH. Péče o obuv se věnuje jíž více než 80 let. Prioritou této společnosti je kvalita, snadné použití a ekologie.

Kvalita. Tohle slovo najdete snad v každém prospektu jedno kterého výrobku. SHOEBOY'S si ale za svojí kvalitou opravdu stojí, nejen proto má výrobní závody v Evropské unii.

Snadné použití. Ano, je to tak. Vezměte si do ruky kterýkoliv výrobek a najdete na něm „produktový pas“. Zní to možná zvláštně, ale je to snadné. Všichni hned víme, co tento výrobek umí. Na 100 % impregnuje (však je to také impregnační sprej), a dokonce umí kůži (useň) i zvláčnit a vyživit. Zjistíte to na první pohled.

Ekologie. U SHOEBOY'S najdete vše ekologičtější. Krémy ředitelné vodou, bez rozpouštědel, impregnace bez FC, vložky do bot z kůže zpracované jen přírodními látkami bez chromu. Výhoda je jasná – pro vás i přírodu. Méně chemie a šetrnější péče o boty, které rozpouštědla a benzín vážně nemusí.

logo_2

3 položek celkem
Shoeboys 908150 NanoProtect 400ml 72dpi A
299 Kč

Nano impregnace na boty, oblečení a stany. Nanotechnologie, s přidanou funkcí hydrocontrol.

Kód: 529
SHO ShoeFresh 100ml 300dpi 150920
229 Kč

Osvěžující deo sprej do bot proti zápachu, v pumpičkovém rozprašovači, s antimikrobiálním účinkem.

Kód: 535
SHO MultiClean 75ml 300dpi 2018 01
199 Kč

Čistič s vestavěným kartáčkem, na zažranou špínu, podrážky aj. Na kůži, syntetiku a textil.

Kód: 532

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem