KTR

Společnost KONSORCIUM T+M byla založena v roce 1994.

Zabývá se výrobou, velkoobchodním a maloobchodním prodejem dámské a pánské obuvi, specializuje se na boty pro děti - značka KTR®. Dětská obuv KTR® s certifikátem Žirafa a Česká kvalita podporuje zdravý růst a vývoj dětské nohy.

Za dobu působení na trhu se stala známou a stabilní společností dodávající kvalitní koženou obuv. Při výrobě se zaměřuje na použití kvalitních materiálů, perfektní dílenské zpracování a moderní design.

V roce 2008 byla uvedena poprvé na trh kolekce dětské obuvi KTR®. Jedná se o kvalitní, certifikovanou koženou obuv, splňující náročné požadavky na zdravotní nezávadnost, ortopedicky vhodnou konstrukci, přísné hygienické atesty i na bezpečnost při nošení. Při výrobě jsou užívány kožené materiály jak na svršku obuvi, tak i u vnitřního vybavení, čímž je zajištěn maximální komfort nošení a dobrého padnutí této dětské obuvi.

Luxusní kožená dámská a pánská obuv je uváděna na trh pod značkou KTR® - Original. Významným aspektem je citlivé designové vyvzorování, použití trendových materiálů a nových typů podešví.

V současné době se společnost stala jedním z předních dodavatelů dětské certifikované obuvi v ČR. Provozuje kamenné firemní prodejny a má stálé zákazníky jak v ČR, tak i v zahraničí. Od roku 2000 je členem České obuvnické a kožedělné asociace.

V rámci své velkoobchodní činnosti uvádí na trh obuv mnoha renomovaných evropských značek.

web4

2 položek celkem
KTR dětské dívčí holínky, vážka
450 Kč

Kvalitní dětské holínky KTR s možností utažení v horní části boty. Holínky jsou vyrobeny z PVC. 

+ další
Kód: 295/23
Chlapecké holínky KTR DINO
450 Kč

Kvalitní dětské holínky KTR s možností utažení v horní části boty. Holínky jsou vyrobeny z PVC. 

+ další
Kód: 292/23

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem