PRIMIGI

Svoboda a pohodlí dětskýma očima

Značka PRIMIGI se zrodila v roce 1976 a dostala se na trh obuvi s botičkami pro "první krůčky". Hned od začátku se PRIMIGI stalo synonymem pro technologické know-how, pečlivě vybrané materiály a italský styl. Úspěch byl okamžitý, obuv PRIMIGI byla ceněna díky kvalitě materiálů, pokročilé technologii i pečlivě vybraným a vyváženým tvarům. Nožky malých dětí tak mohly zdravě růst podle kritérií, která byla v tomto odvětví naprosto inovativní.

Během několika následujících let se stala značka absolutním leaderem na italském trhu a tuto pozici si udržela a posílila až do dnešních dnů, díky mnohým oceněním kvality a spolehlivosti výrobků. Současně začalo rozšiřování značky i na zahraniční trhy.

Vždy jsme se zaměřovali na ty nejnáročnější ze zákazníků: na děti. Děti vyrůstají, mění se a do budoucnosti hledí s nadšením. Právě pro ně vyrábíme v Primigi obuv vysoké kvality, krásnou na pohled a pohodlnou na nošení. Tato obuv je chrání a doprovází jejich nevšedními dětskými dobrodružstvími.

Maminky i děti dobře vědí, že my v Primigi jsme odborníci na jejich potřeby. Primigi dobře zná specifické nároky dětí každého věku a poskytuje jim pečlivě zpracované produkty pro jejich zdravý vývoj. Veškeré zboží bylo vyvinuto s důrazem na detaily, například pohodlnost, lehkost, vzdušnost a odolnost.

Již po 40 let vyrábí Primigi veškerou obuv s maximální péčí o blaho dětí. Kvalita, použitý materiál, pečlivost, smysl pro detail, bezkonkurenční poměr ceny a kvality a přizpůsobivost soudobým trendům činí ze značky Primigi garanta kvality pro oblečení i obuv, jak si to maminky samy žádají.

Boty od Primigi jsou speciálně vyvíjeny tak, aby dokonale padly na dětskou nohu. A co více, celkový design zajištuje pohodlnou obuv, kterou lze snadno obouvat i vyzouvat.

Boty jsou tvarovány tak, aby nohám poskytovaly dostatek prostoru k bezpečnému pohybu bez omezení a zamezily zdravotním rizikům. Boty od Primigy jsou speciálně vyvíjeny tak, aby dokonale padly na dětskou nohu. A co více, celkový desing zajištuje pohodlnou obuv, kterou lze snadno obouvat i vyzouvat. Primigi technologie zajišťuje ochranu paty též v nerovném terénu. Prostřednictvím vzduchové bubliny nalézající se pod patou v zadní části boty dochází k tlumení nárazů při běžné chůzi. Stélka vyrobená z kvalitního materiálu, obalená jemnou kůží, umožnuje prostřednictvím tzv. SKY EFFECT systému přirozený kontakt dětské nožičky se zemí a lehkost chůze. Použití extrémně měkkých materiálů, speciální úprava a kalibrované řezy činí podešve užšími a mimořádně ohebnými, díky čemuž je obouvání velice pohodlné a snadné. Stélky jsou vyjímatelné, mohou být tedy ručně vyčištěny a vysušeny, což zajištuje čistotu, praktičnost a hygienické podmínky rovněž uvnitř obuvi. Obuv Primigi je vyráběna z pečlivě vybíraných a obzvláště lehkých materiálů, jejichž užití garantuje maximální svobodu pohybu při hře i jakkékoliv jiné aktivitě dítěte během dne. Pečlivě zpracovaný design obuvi a výběr materiálů zajišťuje výrazné přizpůsobení obuvi tvaru nohy, aniž by byl jakkoliv omezován pohyb. Měkká podšívka poskytuje nejvyšší ochranu. 

Kovové součásti neobsahují nikl. Podšívka bez obsahu Chromu

logoImagePRIMIGI

Žádné produkty značky PRIMIGI nebyly nalezeny...