Froddo

Ve Froddu se odjakživa starají o zdraví dětských chodidel, proto vybírá pouze nejlepší přírodní materiály, ze kterých vyrábí obuv Froddo. Při vytváření kolekcí pomáhají děti, rodiče, dětští psychologové a ortopedi, aby vytvořili dokonalou obuv, která pomáhá přirozenému a zdravému vývoji něžných dětských chodidel.

Froddo se stará o životní prostředí jako o zdraví dětských chodidel. Výroba probíhá v čistém, přírodním prostředí, což vede i k nejvyšším standardům ochrany životního prostředí. Obuv neobsahuje škodlivé chemické látky, které by nevhodně působily na zdraví lidí.

Každé dítě je stejně jako každé chodidlo jiné, proto některé modely obohacujeme o další snadno odnímatelnou antibakteriální vložku, takže jedna bota má dvě šířky. S další vložkou je prostor v botě regulován tak, aby jedna bota odpovídala každému dětskému chodidlu, což je naším vodicím prvkem.

Tradice vznikla jako malá živnost skupiny obuvníků. Vzájemnou pomocí, rozšiřováním vzdělání a náročnou prací  je podnik Froddo, který má přes tisíc zaměstnanců, a dnes je hlavní výrobce obuvi v Chorvatsku.

Denně vyrobí 5.000 párů obuvi. Člověk denně ujde průměrně 18.000 kroků, a dítě dokonce i víc, předpokládáme, že každý z těchto kroků je odpovědností Frodda, ale i odměnou. Každá botička, kterou na trhu Froddo nabízí, je vyrobena ekologickým způsobem bez škodlivých látek a vazeb jako je šestimocný chrom. Froddo vyrábí botičky, které se starají o životní prostředí stejně jako o zdraví dítěte.

Froddo-Logo-5cb0541055493

2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem