Novinky

Na jaro/léto 2025 jsme nově objednali botičky od Affenzahn, Reima a Bundgaard.

2.9. 2024 Cukrová vata pro všechny děti jako dárek...zastavte se u nás !

A protože většina dětí smutní, že končí prázdniny, připravili jsme pro ně u nás na prodejně překvapení! Přijďte s dětmi ochutnat cukrovou vatu. 

V tento den 2.9. bude náš obchod DVB otevřen od 12:00 - 18:00. Cukrová vata se bude vyrábět na zahrádce před obchodem. 

Co je cukrová vata?
Cukrová vata je zvláštní druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou, vzdušnou hmotou o různé barvě v závislosti na použitém barvivu. Vyrábí se v mnoha lahodných příchutích. Vzhledově i na dotyk je podobná vatě. Principem výroby je roztavení krystalického cukru na karamel, který je pak odstředivou silou vháněn do bubnu stroje, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Takto vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na dřevěnou špejli nebo papírový kornout a podávají ke konzumaci.
 
 
Historie vzniku cukrové vaty sahá až do 16. století, kdy byla v Itálii pochoutkou pouze pro "vybrané jazýčky" a mohli si na ní pomlsat jen lidé z vyšší společnosti. Bylo tomu tak proto, že ještě neexistoval žádný stroj na výrobu cukrové vaty. V roce 1897 William Morrison a John Wharton ale takový výrobník cukrové vaty vynalezli. Konečně se vata dostala mezi větší skupinu labužníků, a to i na mnoha jarmarcích, poutích a slavnostech, kde ji můžete ochutnávat i dnes.
 
Za nepříznivého počasí, jako je déšť, bude akce zrušena a přesunuta na jiný termín. 
Podologické vyšetření na prodejně 11.9. 2024

M (1)

 

11.9. 2024 od 14.30h u nás na prodejně ve Vestci bude probíhat vyšetření dětských chodidel. Vyšetření trvá 15 minut. VÍCE INFORMACÍ. Rezervace času nutná. ZDE

4.7.- 10.7.24 OMEZENÍ ESHOPU

Vážení zákazníci, ve dnech 4.7. - 10.7.24, bude mít eshop dovolenou. Zásilky objednané v tomto termínu, budou odeslány ve čtvrtek 11.7.24

Děkuji za pochopení. Michaela. Dítě v botě .cz

Velmi nás těší váš zájem !

Děkuji všem za zájem o botičky z obuvi dítě v botě .cz

Hodně se mě ptáte na sandálky na toto léto. Prodejnu otevíráme v polovině srpna, tak že jsme směřováni na sezonu podzim a zima 2024. 

Stále platí, že co je skladem, je možné zakoupit nyní / bačkory, eva pantofle na zahradu (kroksy), holínky, celoroční obuv, capáčky, ponožky, batůžky na výlety, softshellové oblečení, impregnace.

Raději předem zavolat na 602 600 301 a přijdu kdykoliv, bydlím vedle prodejny. 

Děkuji za pochopení. Michaela

 

Jaro léto 2025

Na příští rok jaro a léto jsme objednali nové značky botiček značek: Reima, Affenzahn a Bundgaard .

Protetika náš dodavatel dětských barefoot botiček

Představuji vám našeho prvního dodavatele dětských botiček a je to slovenský výrobce PROTETIKA.
Značka Protetika Kids přináší širokou nabídku dětské obuvi z čistě přírodních materiálů a se zdravotními prvky, které jsou předpokladem pro zdravý vývoj dětských nožiček.
Zdravé dítě má přibližně do dvou let oblast nohy pod kostní klenbou vyplněnou tukovým polštářem. Plochonoží a některé další deformity nohou proto nelze do tohoto věku zodpovědně diagnostikovat. Zjevné příznaky vad nohou se tak často objeví až u předškoláků. Podle výzkumu Protetiky na základních školách má náběh na plochonoží nebo jinou vadu nohou téměř polovina dětí.
Mezi druhým a třetím rokem života dítěte je proto vhodné začít zařazovat do dětského botníku obuv s anatomicky tvarovanou stélkou. Aby se nožky vyvíjely správně, musí být dobře fixované v oblasti kotníku a podpořeny pevným vedení opatku. Ať už dítě jede na koloběžce, nebo utíká po vlastních, je nutné nohu zajistit i kvůli bezpečnosti a ochraně chodidla na tvrdých městských površích.

Protetika má ve svém portfoliu pro děti obuv pro všechny příležitosti – od vycházkových bot a sandálků, přes sportovní obuv a holínky, až po plátěnky a přezůvky.

Náš malý Jakub si oblíbil model Nolan, jsou skvělé na jaro léto.

Pro správné obouvání dětí najdete v Protetice prostě všechno.
Doporučuju! 🍀👋